Bali Bohemia

Téma: Letecké společnosti , Indonésie

Vlákno: Letecky za Denpasaru do Jakarty

• Letecky za Denpasaru do Jakarty
    Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně letecké společnosti Lion Air. Na internetu jsem našla informace, že mají často zpoždění, nenašla jsem však jak bývá dlouhé. Poletíme z Denpasaru do Jakarty. Let z Jakarty máme ve 20:20 h. Lion Air odlétá z Denpasaru v 15 h nebo 16 h. Oproti tomu Air Asia již ve 13:15 h. Na jednu stranu se bojím, aby nám letadlo neuletělo a na druhou stranu se mi moc nechce dlouho čekat na letišti. Poradíte mi jak je to se společností Lion Air? Děkuji
    Marcela, 26.3.2015 v 8:46, reagovat
    • ad Letecky do Jakarty
      V jihovýchodní Asii jsou pokud jde o zpoždění asi nejhorší filipínské Cebu Pacific. Denpasar Jakarta je velice frekventovaná trasa, Lion air tam lítá téměř každou hodinu, tak, když poletíte ve tři odpoledne, tak budete, vzhledem k hodinovému rozdílu mezi Jakartou a Bali, ve čtyři v Jakartě, pak ještě musíte přejet na mezinárodní terminál, takže ve tři odpoledne je to s dostatečnou rezervou. Když tak máte ještě v zásobě další lety vždy o hodinu později.
      asean.cz, 27.3.2015 v 5:11, reagovat
      • fabulos writers from other cultures
        Thanks for writing this post. <a href="http://jasaseo.bitballoon.com/">Jasa SEO</a> I appreciate your contribution, which adds value to the art and craft of writing. Brevity and being succinct are important, as you have righly pointed out. However, I also feel that our society gives too much important to technology. We forget about the basics, such as taking our english classes seriously. It is important to learn the basics from, well, basic courses in the arts and humanities. It can also help you as a writer if you read deeply and widely. There are a lot of books out there in your local library waiing to be read. There are a lot of fabulos writers from other cultures who can also teach you a lot. It is also important to remain sensitive to the nuances of language, plot, characters, etc. Great writers have always inspired. Cheers.
        jasaseo, 26.10.2017 v 21:37, reagovat
Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
indonesie.Asean.cz: magazín, články, fotografie, video, blogy, tipy, zájezdy a další informace pro Indonésie
Indonésie © 2009 - 2017 Marten & Louis s.r.o.