Bali Bohemia

Téma: Letecké společnosti , Indonésie

Vlákno: Letecky za Denpasaru do Jakarty

• Letecky za Denpasaru do Jakarty
    Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně letecké společnosti Lion Air. Na internetu jsem našla informace, že mají často zpoždění, nenašla jsem však jak bývá dlouhé. Poletíme z Denpasaru do Jakarty. Let z Jakarty máme ve 20:20 h. Lion Air odlétá z Denpasaru v 15 h nebo 16 h. Oproti tomu Air Asia již ve 13:15 h. Na jednu stranu se bojím, aby nám letadlo neuletělo a na druhou stranu se mi moc nechce dlouho čekat na letišti. Poradíte mi jak je to se společností Lion Air? Děkuji
    Marcela, 26.3.2015 v 8:46, reagovat
    • ad Letecky do Jakarty
      V jihovýchodní Asii jsou pokud jde o zpoždění asi nejhorší filipínské Cebu Pacific. Denpasar Jakarta je velice frekventovaná trasa, Lion air tam lítá téměř každou hodinu, tak, když poletíte ve tři odpoledne, tak budete, vzhledem k hodinovému rozdílu mezi Jakartou a Bali, ve čtyři v Jakartě, pak ještě musíte přejet na mezinárodní terminál, takže ve tři odpoledne je to s dostatečnou rezervou. Když tak máte ještě v zásobě další lety vždy o hodinu později.
      asean.cz, 27.3.2015 v 5:11, reagovat
Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
indonesie.Asean.cz: magazín, články, fotografie, video, blogy, tipy, zájezdy a další informace pro Indonésie
Indonésie © 2009 - 2018 Marten & Louis s.r.o.